Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Zdravie a krása - predam, vymenim kozmeticky prístroj

predam, vymenim kozmeticky prístroj

predam_vymenim_kozmeticky_pristroj_jgnds.jpg
predam_vymenim_kozmeticky_pristroj_jg3kp.jpg predam_vymenim_kozmeticky_pristroj_jg3kp.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
Dohodou

Predám alebo vymenim kozmeticky prístroj za solarium pripadne za iné kozmeticke, kadernicke zariadenie.(dohoda)
Jedna sa o platinový generátor.
Prístroj je určený na výrobu platinového nano - koloidného roztoku. Novy koncepčný prístroj má veľký úspech a široké uplatnenie vo svete kozmetiky. Je určený pre profesionálne použitie v kozmetických salónoch. Prístroj získal ocenenie na medzinárodnej súťaže v Ženeve.
Platina je neoceniteľná zložka v kozmetických produktoch , ktorá sa stavia proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje tak zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti pleti.
V rámci výskumu v novej oblasti využitia vzácnych kovov pri ošetrení určitých stavov pleti vedci zistili, že platina, ktorá disponuje schopnosťou viazať sa s ľudskou pleťou, preukazuje neporovnateľné omladzujúce účinky.
Aktívný kyslík - jedna z hlavných príčin starnutia pleti, stareckých škvŕn, vrások, atopickej dermatitídy vzniká v dôsledku zničenia normálnych kožných buniek
Platinové nano-koloidy účinne nahrádzajú antioxidantnu kozmetiku , majú vynikajúce antibakteriálne vlastnosti. Zvlášť, sú chemicky stabilné z hľadiska obsahu platiny a udržujú antibakteriálnu aktivitu na dlhú dobu. Platinový nano koloid nielen minimalizuje poškodenie kožných buniek tým, že odstráni aktívny kyslík ale aj zabraňuje oxidácie lipidov v tkanivách. PC. 1320Eur

Vlastnosti
Lokalita: Banskobystrický kraj
Kontaktná osoba: Dany
Tel/Mobil: 0917864585

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.